KIEDY:

22 października 2016

GDZIE:

Hotel Invite

Hubska 54, Wrocław

O KTÓREJ:

10.30 - 15.00

Zarezerwuj swoje miejsce:


1 osoba 69 zł brutto


Cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 89 zł

Zarezerwuj swoje miejsce:


2 osoby 120 zł brutto


Cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 160 zł

PRELEGENTKI

ms

MARTA SIKORA

Z zawodu farmaceutka, która kilka lat temu wyjechała do Egiptu, gdzie z mężem utworzyli pierwszą klinikę medycyny estetycznej; w ciągu 3 lat projekt urósł do 4 klinik. Marta uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podążając za swoja pasją do rozwoju osobistego, została certyfikowanym trenerem i coachem. Otrzymała specjalny certyfikat od znanego na świecie, Jacka Canfielda, by uczyć i szkolić z zakresu zasad sukcesu. Jack Canfield jest uznawany na #1 Coacha Sukcesu w Ameryce; przyznawany przez niego certyfikat uprawnia do używania jego własnych narzędzi i technik w szkoleniach danego trenera. Marta jest coachem, trenerem i mówcą, inspiruje i pokazuje, jak zmienić życie na lepsze: osiągnąć sukces w pracy i życiu prywatnym, uwolnić się od negatywnych nawyków i stworzyć nowe, korzystne. Uwielbia obserwować postęp i odkrywanie nowych talentów u swoich odbiorców. Marta przeprowadza spotkania 1 na 1, w małych grupach oraz wykłady dla większej ilości osób. Osiągnięcia jej klientów wciąż zachęciają ją do dzielenia się skutecznymi strategiami i narzędziami z publicznością, by więcej osób mogło skorzystać z niezawodnych zasad sukcesu. Strona internetowa:www.successwithmarta.com

agatalimanówka kolor

AGATA LIMANÓWKA

Praktyk i psycholog biznesu. Trener rozwoju osobistego. Mentor i coach ICF. Autorka książki "Od stresu do sukcesu. 9 sposobów na szczęśliwe życie". Szlifuje diamenty, dopóki nie zaczynają idealnie błyszczeć. Narzędzia, dzięki którym uzyskuje tak jasny blask, to szkolenia, coaching i mentoring.

Jest przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacjami, pomagając tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności.

Autorka programów rozwojowych, wielu publikacji naukowych oraz bloga o rozwoju osobistym.

www.agatalimanowka.pl

www.odstresudosukcesu.

9D8F0E95C21F409985C1841AD323F208

MARTA KAIM

Certyfikowany Life & Business Coach ICF – amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych Coachów na świecie.  Trenerka rozwoju osobistego, Mentor ICF.

Autorka popularnych programów rozwojowych dla kobiet  Jesteś ważna! oraz Jesteś ważna - Ty i Twoja firma.

Ekspert i prekursorka idei zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Autorka inspirującej książki „JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty”, która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania w życiu czasu na to, co ważne.

Zafascynowana rozwojem osobistym i życiem w zgodzie z naszymi wartościami. Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. W swojej praktyce łączy różne techniki, które pomagają jej w spektakularny i skuteczny sposób zaprowadzić klientów tam dokąd chcą. Jej znakiem rozpoznawczym jest lekkość, pozytywna energia  i skuteczność.

www.manufaktura-przemian.pl

 

MLZ_2375

MAGDALENA RADECKA
Prezes i współzałożyciel firmy Best Global Business Sp. z o.o. Sp.k.

Przedsiębiorca, trener rozwoju osobistego  i międzynarodowy mówca.  Współautor książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe.”

Swoje doświadczenie oraz wykształcenie biznesowe zdobywała miedzy innymi w Danii, Szkocji i Australii. Ukończyła w Kopenhadze studia z Międzynarodowego Zarządzania oraz Psychologii w Biznesie. Ma za sobą ponad 15 lat doświadczeń w biznesie i pracy z ludźmi z różnych kultur. Za osiągnięcia w tworzeniu i wprowadzeniu nowej marki na rynek została nominowana w kategorii Biznes na Człowiek Roku 2013. Od lat żyje według zasady, że najlepszą inwestycją w naszym życiu jest inwestycja w siebie. Oprócz studiów na rynkach międzynarodowych, szkoliła się miedzy innymi u światowej klasy trenerów i coachów biznesu takich jak: Blair Singer, T.Harv Ecker, JT Foxx, Marcus De Maria, Alex Mandossian, Dana Van Hoose. Dzisiaj występuje i jest zapraszana na konferencje biznesowe i eventy w Dani, USA, Niemczech, Afryce. Obecnie, po latach doświadczeń, dzieli się swoją wiedzą z innymi. Opowiada i motywuje innych jak dokonać zmiany w życiu i jak zacząć realizować swoje marzenia zarówno prywatne i zawodowe.

Jej motto to: Marzenia się nie spełniają, marzenia spełniamy sami! Kluczem do naszego szczęścia i sukcesu jesteśmy my sami a najlepsze narzędzie do realizowania naszych celów i marzeń już mamy, za darmo! Tylko potrzebujemy to zobaczyć i nauczyć się z niego korzystać.

www.takprawoprzyciaganiadziala.pl

www.magdalenaradecka.com

www.bg-business.com

 

IMG_1808ab

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOCA ILNICKA

Edukatorka seksualna, trenerka, twórczyni serwisu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). Pisze artykuły, ebooki, robi warsztaty i spotkania, a także wieczory przytulankowe. Na jej kanale You Tube można znaleźć wiele krótkich, bezpruderyjnych filmików ukazujących seksualność jako część życia i doświadczenia kobiet.

Tematykę seksualności zgłębia od lat i dobrze jej z tym!

www.seksualnosc-kobiet.pl

Zarezerwuj swoje miejsce:


1 osoba 69 zł brutto


Cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 89 zł

Zarezerwuj swoje miejsce:


2 osoby 120 zł brutto


Cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 160 zł

PROGRAM

10.00 - 10.30 - Rejestracja

10.30 - 10.35 - Powitanie Uczestniczek

10.35 - 11.15 - Z cyklu "Jej historia" - "Nie mogę nie istnieje!" - Marta Sikora

11.15 - 11.55 – „Change without fear” – Magdalena Radecka

11.55 - 12.10 - Networking

12.10 - 12.50 - "Jesteś ważna! Jak być szczęśliwą i mieć czas na to, co ważne?" - Marta Kaim

12.50 - 13.30 - "Jestem seksualna i dobrze mi z tym" - Voca Ilnicka

13.30 - 13.55 - Networking

13.55 - 14.35 - "Od stresu do sukcesu" - Agata Limanówka

14.35 - 15.00 – Loteria upominkowa. Podsumowanie i zakończenie.

 

Tu usłyszysz: JESTEŚ WAŻNA!

Zarezerwuj swoje miejsce:


1 osoba 69 zł brutto


Cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 89 zł

Zarezerwuj swoje miejsce:


2 osoby 120 zł brutto


Cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 160 zł

Biorąc udział Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora i podmioty z nim współpracujące zdjęć, materiałów audio oraz wideo z jego wizerunkiem zarejestrowanych w trakcie Konferencji dla Kobiet „Dobrze mi” na potrzeby związane z promocją i prezentacją Konferencji dla Kobiet „Dobrze mi”.

PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI